Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Japonsko a Jižní Korea

19.06.2008

Listopad 2007

V listopadu jsme navštívili Jižní Koreu a Japonsko. Výprava byla zaměřena výhradně na nákup bonsají, které Vám zde nabídneme na jaře 2008 (cca od května), jedná se převážně o venkovní bonsaje. V Jižní Koreji jsme strávili čtyři dny v okolí Soulu a v Japonsku potom 6 dní v Tokyu a jeho přilehlém okolí. Poslední den výpravy zbylo také trochu času na prohlídku památek. Navštívili jsme proto starobylý klášter "Shinshoji Temple" v Naritě, ve městě blízko nového mezinárodního letiště, které je po městě pojmenované. Budhistický klášter byl založen v roce 810. Velkého rozmachu zažil klášter v éře EDO 1603 - 1868, kdy sloužil také jako výletní místo pro obyvatele Eda, dnes Tokya, vzdáleného 60 km. U kláštera je překrásný park se třemi vzájemně propojenými jezery, se spoustou javorů, tvarovaných borovic a sakur. Právě z tohoto parku Vám zde nabízíme pár fotografií, vychutnejte si jeho kouzlo a atmosféru.
Váš Svět Bonsají.cz

více aktualit ...

Vaše nákupní taškaObsahuje

0 položek

0,- Kč

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 724 781 598
E-mail: info@svetbonsaji.cz
Skype jméno: chlad.josef

 • Zajímavé odkazy

 • svetchovatelu.cz

  Chovatelské potřeby pro psi, kočky, hlodavce, exotické ptactvo a také příslušenství pro akvaristiku a teraristiku.

 • virive-bazeny.cz

  Kvalitní vířivé bazény a vířivky za vynikající ceny, v nabídce nechybí i bazénová chemie a další příslušenství.

 • originalni-sperky.cz

  Ruční výroba šperků: originální snubní prsteny, zlaté prsteny, náušnice a přívěsky s certifikátem pravosti, šperky z chirurgické oceli.

 • daruj-darek.cz

  Výběr dárku pro svého blízkého nikdy nebyl jednodušší – ruční výrobky z křišťálového skla, stříbra dřeva, okrasné svíčky, čaje a dekorace.


Najdete nás na Facebooku