Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Stolní zenové zahrady

10.06.2012


Zařadili jsme do naší nabídky stolní zenové zahrady z vlastní produkce. Tyto zenové zahrady jsou z keramiky pálené na 1140°C a jsou opatřeny různými glazurami. Dominantním prvkem zenové zahrady jsou jsou figurky "meditující mniši" ze stejného materiálu. Základním prvkem je jemný křemičitý písek a zajímavé kamínky. Záleží na vás, jaké jiné prvky ( keramický svícen, svíčky, stojánek na vonné tyčinky, zahradní mini lucerny,vonné tyčinky, aj.)  si do své "zenovky" pořídíte a jakou "svoji" podobu jim dáte. Zenové zahrady jsou asijským prvkem jako doplněk k bonsajím (altánek, čajovna, zimní zahrada, obývák, kancelář aj.). Jsou také vhodné jako dárek pro vaše přátele. 

"Stolní" zenové zahrady jsou malými kopiemi "suché zahrady". Jsou aranžovány v omezeném prostoru, v přenosném dřevěném, plastovém nebo keramickém rámu. Základními prvky jsou: jemný písek, menší kameny a mechy, figurky. Skládáním těchto prvků lze vytvářet různé kompozice.
Tyto "mini zenové zahrady" nám dávají prostor pro rozjímání a meditaci. Kombinují se prvky- kámen, voda. Vodu znázorňuje pohrabaný písek ve tvaru vln.

Pořiďte si alespoň malý kousek asijské "pohody" do svého pokoje, nebo pracovní stůl kanceláře.

Nabídka stolních zenových zahrad ZDE


více aktualit ...

Vaše nákupní taškaObsahuje

0 položek

0,- Kč

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 724 781 598
E-mail: info@svetbonsaji.cz
Skype jméno: chlad.josef

 • Zajímavé odkazy

 • svetchovatelu.cz

  Chovatelské potřeby pro psi, kočky, hlodavce, exotické ptactvo a také příslušenství pro akvaristiku a teraristiku.

 • virive-bazeny.cz

  Kvalitní vířivé bazény a vířivky za vynikající ceny, v nabídce nechybí i bazénová chemie a další příslušenství.

 • originalni-sperky.cz

  Ruční výroba šperků: originální snubní prsteny, zlaté prsteny, náušnice a přívěsky s certifikátem pravosti, šperky z chirurgické oceli.

 • daruj-darek.cz

  Výběr dárku pro svého blízkého nikdy nebyl jednodušší – ruční výrobky z křišťálového skla, stříbra dřeva, okrasné svíčky, čaje a dekorace.


Najdete nás na Facebooku