Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ZAHRADNÍ JEZÍRKO

08.11.2015

ZAHRADNÍ JEZÍRKO

Zahradní jezírko s kapry KOI by mělo být chloubou každé zahrady. Je však zapotřebí splnit několik hlavních zásad a podmínek. Dostatečná hloubka vody, kvalitní a výkonná filtrace, kvalitní folie, nebo jiný nepropustný materiál, aj.
Naše jezírko má objem vody 17000 litrů o čistou vodu se stará výkonný pětikomorový odstředivý biofiltr a UV lampa. Molo a mostek jsou vyrobeny z akátového dřeva. Na dně je umístěna výpust a na hladině skimr. Před zimou musíme přes filtr odkalit nejhlubší část dna a filtr vyčistit. Pokud klesne teplota vody pod 10°C přestáváme ryby krmit (zpravidla říjen - březen) . Ryby se přesunou do největší hloubky, omezí svoji aktivitu a pokud jsou zdravé přečkají bez problémů celou zimu. Krmit opět začínáme postupně až se teplota vody pohybuje několik dní nad 10 °C. 
Jezírko je osázeno lekníny (4 barvy) a dalšími vodními a bahenními rostlinami.

 

více aktualit ...

Vaše nákupní taškaObsahuje

0 položek

0,- Kč

Rychlý kontakt:

Telefon: +420 724 781 598
E-mail: info@svetbonsaji.cz
Skype jméno: chlad.josef

 • Zajímavé odkazy

 • svetchovatelu.cz

  Chovatelské potřeby pro psi, kočky, hlodavce, exotické ptactvo a také příslušenství pro akvaristiku a teraristiku.

 • virive-bazeny.cz

  Kvalitní vířivé bazény a vířivky za vynikající ceny, v nabídce nechybí i bazénová chemie a další příslušenství.

 • originalni-sperky.cz

  Ruční výroba šperků: originální snubní prsteny, zlaté prsteny, náušnice a přívěsky s certifikátem pravosti, šperky z chirurgické oceli.

 • daruj-darek.cz

  Výběr dárku pro svého blízkého nikdy nebyl jednodušší – ruční výrobky z křišťálového skla, stříbra dřeva, okrasné svíčky, čaje a dekorace.


Najdete nás na Facebooku