Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - borovice (pinus parviflora) 112-M

Japonská borovice "bílá borovice" je jako mladá středně velkým stromem kuželovitého tvaru. S přibývajícími lety se borovici vyvíjí plochý vrchol a strom..výška: 27 cm / šířka: 15 cm
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Popis bonsaje: Japonská borovice "bílá borovice" je jako mladá středně velkým stromem kuželovitého tvaru. S přibývajícími lety se borovici vyvijí plochý vrchol a strom má nepravidelný vzhled. Její domovinou je Japonsko, kde ji lidé rádi pěstují jako bonsaj.

Poloha: Plné slunce, při velké zimě určitě chraňte před mrazem.

Zalévání bonsaje: V létě denně (když už ovšem není půda mokrá). Borovice jsou citlivé na poškození při velkém množství vody než malém. V létě mlžte jehličí. V zimé zalévání omezte, nenechte však půdu vyschnout.

Hnojení bonsaje: Hnojíme každé 3 až 4 týdny od jara do začátku zimy.

Tvarování bonsaje: na jaře nové letorosty, které připomínají svíčky, vyštípejte (třetinu až polovinu). Jednou za 2 roky zkraťte na kocni léta větve. Na začátku podzimu odstraňte staré jehličí, aby mělo v zimě světlo a přístup do koruny stromu.

výška: 27 cm / šírka: 15 cm