Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - čínský jilm (ulmus parvifolia) 790-P

Ve své domovině vzrostlý strom, který dorůstá 15-20m. Má drobné pilovité lístky, které v chladném prostředí opadávají...výška: 26 cm / šířka: 16 cm
Vyprodáno
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie: Pokojové bonsaje
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Původ: Čína
Popis bonsaje: Ve své domovině vzrostlý strom, který dorůstá 15-20m. Má drobné pilovité lístky, které v chladném prostředí opadávají.
Poloha: Nejlépe mu svědčí tzv. letnění. To znamená přes celé léto umístit na zahradě v polostínu. V místnosti na světlé a vzdušné místo.
V zimě snáší teplotu kolem O. V tomto případě shodí listy, které s příchodem jara znovu naraší. Při teplejším zimování pokračuje v růstu.
Zalévání bonsaje: V létě vyžaduje hojnou zálivku, v zimě podle způsobu zimování upravíme zalévání.
Tvarování bonsaje: Roste poměrně bujně. V případě potřeby se může seřezávat do staršího dřeva, neboť dobře obráží.. Nové výhony se zakracují za 2-3 listem.
Hnojení bonsaje: Během vegetační doby se hnojí každých 14 dní.
Choroby a škůdci: Chorobami příliš netrpí, v létě se mohou vyskytnout molice.

výška: 26 cm / šířka: 16 cm 

K této bonsaji doporučujeme:

hnojivo - Osmocote

Malé žluté kuličky se nasypou do několika otvorů, které si vytvoříte třeba tužkou kolem rostliny. Jedna aplikace zajistí potřebný přísun živin po dobu 1/2 roku. 1 balení = 5g

20 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně