Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - jalovec čínský (juniperus rigida) 307-M

Malý vždyzelený jalovec pochází z Japonska, kde se s velkou oblibou pěstuje jako bonsai. Má jemné jehlicovité listy, které rostou na sklánějcích se větvích.výška: 30 cm / šířka: 20 cm
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Popis bonsaje: Malý vždyzelený jalovec pochází z Japonska, kde se s velkou oblibou pěstuje jako bonsai. Má jemné jehlicovité listy, které rostou na sklánějcích se větvích.

Poloha: Plné slunce. V zimě mu poskytněte ochranu před teplotami pod nulou, protože kruté mrazy mohou způsobit zhnědnutí jehličí.

Zalévání bonsaje: Po celé léto denně. V zimních měsících zalévejte sporadicky, udržujte však půdu vlhkou.

Hnojení bonsaje: Každé dva týdny od časného jara do začátku podzimu.

Tvarování bonsaje: Po celé vegetační období vyštipujte konce nových letorostů. Spodní a vnitřní větve mohou odumírat, nemají-li odpovídající množství slunce a vzduchu, proto bonsaj prořezávejte, aby do ní mohlo světlo. Nejlepší dobou pro použití drátů je podzim a časné jaro.

výška: 30 cm / šířka: 20 cm
Prebonsaj vhodná k dalšímu tvarování


 

K této bonsaji doporučujeme:

Osmocote

Malé žluté kuličky se nasypou do několika otvorů, které si vytvoříte třeba tužkou kolem rostliny. Jedna aplikace zajistí potřebný přísun živin po dobu 1/2 roku. 1 balení = 5g

20 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně

biologické hnojivo (77)

Tmavě zelené válečky, o průměru cca. 1,7 cm. - se zatlačí prsty do zeminy v bonsajové misce.1 váleček = 4 g

30 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně