Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - javor dlanitolistý (acer palmatum) 303-P

Javor dlanitolistý - listy jsou různých tvarů a velikostí - od malých kompaktních listů, které vypadají jako drahokamy...výška: 50 cm / šířka: 32 cm
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Popis bonsaje: Javor dlanitolistý - listy jsou různých tvarů a velikostí - od malých kompaktních listů, které vypadají jako drahokamy, po velké vykrojované tvary listů v různých odstínech zelené a fialové. Na podzim se listy bonsaje zbarví od nejsvětlejší žluté přes zářivě žlutou, oranžovou, červenou a rudou až po purpurově fialovou.
Poloha: Plné světlo umožní, že se na podzim vytvoří ty nejnádhernější barvy listů. Zastiňte však bonsaje před horkým letním sluncem, které způsobuje popálení listů. Pokud v zimě rtuť teploměru klesá pod 10 C, chraňte bonsaj před mrazy.
Zalévání bonsaje: Po celé vegetační období denně. Dejte si pozor, aby se voda nedostala na listy, které jsou vystaveny přímému slunci, mohly by se popálit. V zimě zalévání omezte, nenechte však půdu vyschnout.
Hnojení bonsaje: Když se na jaře rozvijí listové pupeny, začněte hnojit: první měsíc jednou týdně, potom každých čtrnáct dní až do pozdního léta.
Tvarování bonsaje: Nové letorosty seřezávejte na jaře na jeden až dva páry listů. Po celé vegetační období odstraňujte velké listy. Úplné ořezání listů uprostřed léta podpoří tvorbu malých listů a vylepší i podzimní zbarvení bonsaje. Případné drátování by se mělo provádět okamžitě po řezu listů.

výška: 50 cm / šířka: 32 cm