Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - pěnišník, azalka (rhododendron) 98-M

Obsahuje spoustu druhů a zahrnuje nejkrásnější ze všech kvetoucích keřů. Mnoho jich pochází z Japonska.výška: 40 cm / šířka: 30 cm
Vyprodáno
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie: Venkovní bonsaje
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Popis bonsaje: Tato bonsaj obsahuje spoustu druhů a zahrnuje nejkrásnější ze všech kvetoucích keřů. Mnoho jich pochází z Japonska. Skupinou, kterou vídáme jako bonsaj nejčastěji, jsou vždyzelené azalky Satsuki.
Poloha: Polostín. V zimě chraňte bonsaj před mrazem a v době kdy bonsaj kvete, před prudkým a silným deštěm.
Zalévání bonsaje: Po celé vegetační období zavlažujte alespoň jednou denně, aby byla půda neustále vlhká. Ideální je dešťová voda. V zimě závlahu omezte, nikdy však nedopusťte, aby půda vyschla.
Hnojení bonsaje: Na jaře hnojte až do rozkvětu každé dva týdny. Po odkvětu přihnojujte jednou za měsíc až do začátku podzimu.
Tvarování bonsaje: po odkvětu odstraňte všechny nové výhony, potom mírně prořezávejte až do poloviny léta sekundární letorosty, aby se prosvětlila koruna. Je důležité pečlivě odstraňovat odumírající květy, jakmile uvadnou.


výška: 40 cm / šířka: 30 cm


Poznámka: bonsaj na začátku letního období krásně kvete!

K této bonsaji doporučujeme:

Osmocote

Malé žluté kuličky se nasypou do několika otvorů, které si vytvoříte třeba tužkou kolem rostliny. Jedna aplikace zajistí potřebný přísun živin po dobu 1/2 roku. 1 balení = 5g

20 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně

biologické hnojivo (77)

Tmavě zelené válečky, o průměru cca. 1,7 cm. - se zatlačí prsty do zeminy v bonsajové misce.1 váleček = 4 g

30 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně