Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - sagerecie čajová (sagretia thea) 722-P

Původ bonsaje: Střední a Jižní Asie, Severní AmerikaPopis bonsaje: Jemný keř, který má štíhlé, někdy trnité větve a malé lesklé vždyzelené listy. Po odkvětu malých bílých květů, které se objevují v létě, dozrávají modré bobulovité plody této bonsaje.Poloha: vyžaduje v zimě rozsah teplot 12-18 st. C, v létě 18-24 st. C, vysokou vlhkost půdy i vzduchu. Pěstujeme-li ji v místnosti, měla by mít po celý rok dobré osvětlení, v létě se však musí stínit před horkým sluncem, aby se jí nespálily listy.Zalévání bonsaje: V létě zalévejte denně. V zimně se přesvědčujte, zda půda nevyschla. U bonsají v interiérech musíte denně kontrolovat půdní podmínky. Velmi důležité je udržovat kolem rostliny vlhké ovzduší.Hnojení bonsaje: V létě každé dva týdny, v zimě jednou za měsíc.Tvarování bonsaje: Během vegetačního období seřezávejte nové letorosty na 1-2 páry listů.výška: 33 cm / šířka: 20 cm
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Původ bonsaje: Střední a Jižní Asie, Severní Amerika
Popis bonsaje: Jemný keř, který má štíhlé, někdy trnité větve a malé lesklé vždyzelené listy. Po odkvětu malých bílých květů, které se objevují v létě, dozrávají modré bobulovité plody této bonsaje.
Poloha: vyžaduje v zimě rozsah teplot 12-18 st. C, v létě 18-24 st. C, vysokou vlhkost půdy i vzduchu. Pěstujeme-li ji v místnosti, měla by mít po celý rok dobré osvětlení, v létě se však musí stínit před horkým sluncem, aby se jí nespálily listy.
Zalévání bonsaje: V létě zalévejte denně. V zimně se přesvědčujte, zda půda nevyschla. U bonsají v interiérech musíte denně kontrolovat půdní podmínky. Velmi důležité je udržovat kolem rostliny vlhké ovzduší.
Hnojení bonsaje: V létě každé dva týdny, v zimě jednou za měsíc.
Tvarování bonsaje: Během vegetačního období seřezávejte nové letorosty na 1-2 páry listů.

výška: 33 cm / šířka: 20 cm