Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

Doplňky, které navodí atmosféru

doplnkyK dotvoření atmosféry spojující bonsaje s asijskou kulturou pomohou drobné doplňky. Jednoduché dekorativní prvky podtrhnou výjimečnost a originalitu Vašich bonsají v domácnosti i venkovních zahrad v japonském duchu.

Nabízíme novinky v sortimentu doplňky.

V této kategorii naleznete keramické lucerny v tmavém provedení o velikosti 24x 14x 14 cm. Vybrat si můžete ze tří variant.  Ve stávající nabídce si můžete vybrat i ze světlého provedení keramických luceren o třech různých velikostech ve výškách 24, 30 a 39 cm.
 
 
Malá keramická figurka pandy se hodí i k domácím bonsajím jako dekorace asijské scenérie.
Dalším charakteristickým prvkem je čajová konvička, kterou můžete sehnat v keramickém provedení o velikosti 8x 8 cm.  konvickapandafigurka

Dekorativní figurky "Dvou pohodářů" jsou vyrobeny také z keramiky a jsou vysoké 5 cm.

Malou kopií takzvané "suché zahrady" je stolní zenová zahrada. Zenové zahrady slouží k meditaci a rozjímání. Spojují základní prvky kamene a vody. Vlny, znázorňují vodu, můžete vytvořit prohrabáním písku v neomezených variantách. K doplnění scenérie slouží kameny, mech nebo figurky.

zahradazen zahrada

Nabízené pomůcky, doplňky a příslušenství naleznete zde.

 

Zpět na výpis novinek