Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

Misky na bonsaje YiXing

Keramika z YiXingu je světoznámá. Misky na bonsaje jsou signovány, všechny vznikly v ruční výrobě z charakteristicky zbarvených hlín, získaných z původních nalezišť a jedinečných svými vlastnostmi a vysokou kvalitou. Misky na bonsaje jsou pálené při vysokých teplotách kolem 1.300 C, jejich mrazuvzdornost je zaručená. Misky na bonsaje YiXing si můžete objednat v levém menu - keramické doplńky - misky na bonsaje YiXing.

Nově máme v nabídce ručně vyřezávané stolky pod bonsaje, také import z Číny.

Poslední novinkou je nádherná výpravná publikace zabývající se studiem teorií a vývoje čínské zahrady s názvem zahradní umění říše středu   autorů Dany Wilhelmové a Jiřího Damce.

 Studie klasické čínské zahrady s 328 stránkami a 575 barevnými  fotografiemi, 17 originálních půdorysných vyobrazení a kreseb .  ISBN 978-80-254-3812-1

Výpravná publikace zabývající se studiem teorie a vývoje čínské zahrady, které zpracovává komplexně, ve struktuře dosud nepublikované, s množstvím obrazové dokumentace, doprovázené originálním textem.

formát: 300x210, vázaná, s přebalem
Zpět na výpis novinek