Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

Stolní zenové zahrady


Zařadili jsme do naší nabídky stolní zenové zahrady z vlastní produkce. Tyto zenové zahrady jsou z keramiky pálené na 1140°C a jsou opatřeny různými glazurami. Dominantním prvkem zenové zahrady jsou jsou figurky "meditující mniši" ze stejného materiálu. Základním prvkem je jemný křemičitý písek a zajímavé kamínky. Záleží na vás, jaké jiné prvky ( keramický svícen, svíčky, stojánek na vonné tyčinky, zahradní mini lucerny,vonné tyčinky, aj.)  si do své "zenovky" pořídíte a jakou "svoji" podobu jim dáte. Zenové zahrady jsou asijským prvkem jako doplněk k bonsajím (altánek, čajovna, zimní zahrada, obývák, kancelář aj.). Jsou také vhodné jako dárek pro vaše přátele. 

"Stolní" zenové zahrady jsou malými kopiemi "suché zahrady". Jsou aranžovány v omezeném prostoru, v přenosném dřevěném, plastovém nebo keramickém rámu. Základními prvky jsou: jemný písek, menší kameny a mechy, figurky. Skládáním těchto prvků lze vytvářet různé kompozice.
Tyto "mini zenové zahrady" nám dávají prostor pro rozjímání a meditaci. Kombinují se prvky- kámen, voda. Vodu znázorňuje pohrabaný písek ve tvaru vln.

Pořiďte si alespoň malý kousek asijské "pohody" do svého pokoje, nebo pracovní stůl kanceláře.

Nabídka stolních zenových zahrad ZDEZpět na výpis novinek