Bonsajové keramické misky - "SVĚT BONSAJÍ"

                                                                    
  

Výroba bonsajových misek "svět bonsají" má již desetiletou tradici. Zpočátku jsme si vyráběli keramické bonsajové misky pouze pro vlastní potřebu. Později také pro naše přátele . Přesto, že se na našem trhu objevilo několik výrobců a dovozců bonsajových misek. Misky, které jsou nabízeny v sítích marketů jsou vyráběny sériově a kvalitní bonsajové misky z Japonska nebo Číny jsou cenově náročnější.

Chceme nabídnou našim zákazníkům keramické bonsajové misky, které budou originální, ve slušné kvalitě a cenově dostupné. Všechny naše bonsajové misky jsou vyráběny ručně a každá  je originálem  tvarem tak i povrchovou úpravou (glazurou). Vždy je vyroben pouze jeden kus.

Misky na bonsaje vyrábíme obdelníkové, oválné, kruhové, čtvercové, skořapiny,kaskády, polokaskády,  i jiné tvary podle přání zákazníka. Vyrobíme vám misku na bonsaje  podle vašeho přání jak tvatrem, tak glazurou. Limitováni jsme pouze velikostí vypalovací pece, která je 40 cm.

Keramické bonsajové misky "svět bonsají" jsou vypalovány při teplotě 1200°C , tudíž jsou mrazuvzdorné a hodí se zejména pro venkovní bonsaje.


bonsajová keramická miska obdelníkovábonsajová keramická miska oválná
bonsajová keramická miska kruhová

bonsajová keramická miska čtvercovábonsajová keramická miska "skořapina"bonsajová keramická miska "kaskada"bonsajová keramická miska "polokaskada"bonsajová keramická miska na malé bonsaje- "mame"bonsajová keramická miska  - nepravidelný tvardekorativní "lampička"
doplněk do asijské zahrady - sluníčko


keramické bonsajové misky na doplňkové rostliny


Více v kategorii: Keramické misky na bonsaje "svět bonsají"