Keramické misky na bonsaje a doplňky

V této kategorii naleznete ručně vyrobené misky na bonsaje a keramické doplňky "svět bonsají". Tyto misky a doplňky jsou vyrobeny dvěma způsoby. Z kameniny  lité do forem a ručně dělané misky na bonsaje z plátů ze šamotové hlíny. Misky na bonsaje jsou vypalovány v teplotě 1200 C. Jsou mrazuvzdorné a tedy použitelné  pro pěstování venkovních bonsají. Sortiment se bude průběžně rozšiřovat a obměňovat tvar a velikost misek na bonsaje. Také povchová úprava - glazury budou originální.

Dále Vám nabízíme bonsajové misky importované z Činy. Bonsajová keramika z YiXingu je světoznámá. Misky na bonsaje jsou signovány, všechny vznikly v ruční výrobě z charakteristicky zbarvených hlín, získaných z původních nalezišť a jedinečných svými vlastnostmi a vysokou kvalitou. Misky na bonsaje jsou pálené při vysokých teplotách kolem 1.300oC, jejich mrazuvzdornost je zaručená.

UPOZORNĚNÍ : Všechny misky jsou vyrobeny ručně, není použita žádná forma. Každá miska je originál v provedení pouze jednoho kusu. Není tedy možno objednat více stejných kusů.
 

UPOZORNĚNÍ...!!!
Upozoňujeme naše zákazníky, že z technických důvodů přerušujeme naši výrobu keramických misek....