Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

SBÍRKA NA POMOC JAPONSKU

Česká bonsajová asociace


!!! Sbírka na pomoc Japonsku !!!


Česká bonsajová asociace pořádá sbírku, která bude zaslána na účet Japonského červeného kříže. Prezident čba, Václav Novák, oslovil jménem asociace japonské velvyslanectví s dotazem, kam směrovat pomoc Japonsku, aby se co největší podíl prostředků pomoci dostal těm, kdo ji nejvíce potřebují. Dostalo se nám následující odpovědi a kontaktu na Japonský červený kříž.

Vážený pane,
z celého srdce Vám děkujeme za Váš upřímný projev účasti s Japonskem
postiženým silným zemětřesením v oblasti Tóhoku a Tichomoří a za
laskavou ochotu finančně přispět. Příspěvky je možno zaslat na účet
Japonského červeného kříže.

Japonská vláda společně s obyvateli postižených oblastí a celým
japonským národem vynaloží veškeré úsilí na překonání těžké situace.
Velice Vám předem děkujeme za Váš finanční příspěvek.
S úctou
Velvyslanectví Japonska v ČR


Česká bonsajová asociace uvolnila pro podporu 5 000 Kč. Protože postupné zasílání peněz stojí bankovní poplatky, pořádáme sbírku zašťitěnou Českou bonsajovou asociací. Prostředky, které se shromáždí na bankovním účtu asociace budou na začátku měsíce dubna 2011 zaslány na účet Japonského červeného kříže. Shromáždí-li se další prostředky po tomto termínu, protože nikdo dnes nemůže vědět, jak se situace v Japonsku bude dále vyvíjet, budou všechny zasílány v maximálně čtvrtletním intervalu na účet Japonského červeného kříže.

Způsob platby:
Číslo účtu: 168 030 668/0300
VS: 11032011
Text (např.): Jan Novák - pomoc Japonsku

Výše příspěvku je samozřejmě libovolná.

Vždy po odeslání peněz bude na webu ČBA zveřejněn seznam dárců a suma peněz, kterou jsme přeposlali. Nepřejete-li si, aby Vaše jméno bylo na seznamu uvedeno, uvádějte do textu pouze "pomoc Japonsku".
Zpět na výpis novinek