Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Sleva 5 % pro registrované

bonsai - borovice (pinus parviflora) 94

Japonská borovice "bílá borovice" je jako mladá středně velkým stromem kuželovitého tvaru. S přibývajícími lety se borovici vyvíjí plochý vrchol a strom...výška: 28 cm / šírka: 17 cm
Vyprodáno
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie: Venkovní bonsaje
Zboží na obrázku je originál, nepoužíváme ilustrační fota
Popis bonsaje: Japonská borovice "bílá borovice" je jako mladá středně velkým stromem kuželovitého tvaru. S přibývajícími lety se borovici vyvijí plochý vrchol a strom má nepravidelný vzhled. Její domovinou je Japonsko, kde ji lidé rádi pěstují jako bonsaj.
Poloha: Plné slunce, při velké zimě určitě chraňte před mrazem.
Zalévání bonsaje: V létě denně (když už ovšem není půda mokrá). Borovice jsou citlivé na poškození při velkém množství vody než malém. V létě mlžte jehličí. V zimé zalévání omezte, nenechte však půdu vyschnout.
Hnojení bonsaje: Hnojíme každé 3 až 4 týdny od jara do začátku zimy.
Tvarování bonsaje: na jaře nové letorosty, které připomínají svíčky, vyštípejte (třetinu až polovinu). Jednou za 2 roky zkraťte na kocni léta větve. Na začátku podzimu odstraňte staré jehličí, aby mělo v zimě světlo a přístup do koruny stromu.

výška:28 cm / šírka: 17 cm

K této bonsaji doporučujeme:

Osmocote

Malé žluté kuličky se nasypou do několika otvorů, které si vytvoříte třeba tužkou kolem rostliny. Jedna aplikace zajistí potřebný přísun živin po dobu 1/2 roku. 1 balení = 5g

20 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně

biologické hnojivo (77)

Tmavě zelené válečky, o průměru cca. 1,7 cm. - se zatlačí prsty do zeminy v bonsajové misce.1 váleček = 4 g

30 Kč
Odeslání poštou nebo vyzvednutí na prodejně